Nachádzate se tu: Úvod Sprievodca obory Potravinárske odvetvie Krmivo a maškrty

Krmivo a maškrty

Krmivo a maškrty pre zvieratá. Ponúkame rôzne spôsoby balenia, ktoré ochránia výrobky pri manipulácii a preprave a predĺžia trvanlivosť Vašich produktov. Radi s Vami spoločne prekonzultujeme možnosti a spôsoby balenia.

Technology zaistí komplexné riešenie:

Baliace stroje   Obaly   Dopravníky

Baliace stroje

Horizontálne stroje – FLOW PACK – balenie do plochej fólie, kde je vrecko tvorené jedným pozdĺžnym a dvoma priečnymi bočnými zvarmi (sušienkové balenie). Vhodné na balenie jednotlivých kúskov i skupín samostatne alebo na podložnej miske.
Zváracie lišty uzatvárajú sáčky z rôznych i vrstvených materiálov (papier, Al, PP, PE, Al-papier…) tepelným zvarom s možnosťou dátumovania vo zvare.
Vákuové stroje sa využívajú na balenie polotovarov a výrobkov vyžadujúcich predĺženie trvanlivosti…
Termoformovacie stroje – spodná mäkká, polotvrdá alebo tvrdá fólia je formovaná do tvaru misky, ku ktorej je po naplnení produktom privarená vrchná fólia prípadne papier so zvárateľnou vrstvou.
Balenie do stretch fólie – vhodné na balenie jednotlivých kúskov i skupín výrobkov samostatne alebo na podložnej miske.
Uzatváranie sáčkov lepiacou páskou – ponúkame uzatváranie štandardnou lepiacou páskou alebo systémom InnoSeal, ktorý kombinuje lepiacu pásku s papierom (garancia neporušenosti obalu).
Balenie do tenkej teplom zmrštiteľnej fólie je vhodné na jednotlivé výrobky alebo skupiny tovarov, marketingové balenie (2 + 1), alebo ako prepravné balenie ľahších skupín tovarov. Balí sa do polrukáva tenkej fólie typu polyolefín v režime zmršťovania alebo sáčkovania.
Etiketovacie stroje aplikujú etikety na výrobky, obaly, krabice alebo palety vrátane dotlače informácii. Ponúkame i samostatnú dotlač informácií napr. dátumu na obal výrobku. Etikety môžu garantovať neporušenosť obalu.
Skupinové balenie do PE fólie sa používa pri preprave tovaru. Výrobky môžu byť umiestnené na podložnom kartóne.
Páskovacie stroje uzatvárajú kartóny alebo páskujú skupiny tovarov. Páska môže byť polypropylénová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilná (PES), oceľová alebo papierová. Spoj je vytvorený tepelným zvarom, lepidlom alebo sponou.
Lepiace stroje uzatvárajú kartóny lepiacou páskou.
Ovíjacie stroje zaisťujú tovar na paletách alebo samostatné balíky.

Obaly

Fólie BOPP COEX na horizontálne balenie: ploché alebo v polrukáve, laminované (bariérové), perforované, potlačené, s antifog (nezahmlievajúca úprava)...
Vákuové sáčky - kombinácia materiálov PA a PE, štandardné, varné, metalizované...
Podložné polystyrénové (PPS) misky - určené na následné balenie do fólie (prieťažné, teplom zmrštiteľné, PP Coex).
Potravinárske stretch fólie PVC - na ručné a strojné balenie výrobkov do stretch fólie samostatne alebo na podložnej miske.
Sáčky - jednoduché, s klopou i lepiace, s vloženým dnom, potlačené, perforované. Materiály: PP CAST, LDPE - vhodné na následné zamrazenie, PET.
Pásky na uzatváranie sáčkov - klipovacie plastové i hliníkové, twistovacie (lacetka), lepiace štandardne alebo InnoSeal, ktoré garantujú neporušenosť obalu.
Tenké teplom zmrštiteľné fólie - vhodné na balenie jednotlivých výrobkov alebo skupín tovarov na podložnej miske alebo bez. Dodávame fólie rôznych vlastností: predperforované, pevné, lesklé, odolné proti prerazeniu, ultratenké, zmršťujúce sa pri nízkej teplote, klzné, neklzné, s rôznou silou zmrštenia, s možnosťou potlače zeleného bodu...
LDPE fólie - určené na skupinové balenie tovaru.
Lepiace pásky na kartóny vrátane potlače slúži k uzatváraniu a zabezpečeniu kartónov.
PP a PET viazacie pásky - na ručné a strojné páskovanie kartónov alebo paliet s tovarom.
Spony na viazacie pásky - oceľové, drôtené, plastové vrátane plastových rohovníkov.
Stretch fólie na ručné i strojné ovíjanie paliet a tovarov do štandardných alebo nízkomikrónových fólií, s ktorými je možné dosiahnuť výrazné úspory. Prekrývacie fólie slúžia k vyššej ochrane tovarov pred poveternostnými podmienkami a prachom.

Dopravníky

Dopravníky -  prepojenie strojov a liniek, rozradenie, navedenie výrobkov do radu  s akumuláciou.
Rotačné stoly

Technická podpora

Náhradné diely
Záručný a pozáručný servis

So všetkým Vám poradíme

Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme s výberom stroja a ideálnym riešením pre Vaše podnikanie.

Martin

+421 434 220 849
info@technologyslovakia.sk

Šaľa

+421 317 715 516
technobal@technobal.sk

Kde nás nájdete

Záturčianska 10, Martin

Priemyselná zóna č. 706,
Šaľa – Králová nad Váhom

Hore