Nachádzate se tu: Úvod Sprievodca obory Nepotravinárske, priemyselné odvetvie Pošta, distribúcia tlače

Pošta, distribúcia tlače

Letáky, časopisy, mailingy... vrátane skladania, zakladania, počítania, príbalov… Ponúkame efektívne  spôsoby balenia, ktoré ochránia výrobky od nečistôt alebo poškodenia pri manipulácii a preprave a zároveň zaručia príjemcovi diskrétnosť. Radi s Vami spoločne prekonzultujeme možnosti a spôsoby balenia Vašich výrobkov.

Technology zaistí komplexné riešenie:

Baliace stroje   Obaly   Dopravníky

Baliace stroje

Stroje na balenie časopisov balia systémom sáčkovania do plochej fólie jedným pozdĺžnym a dvoma priečnymi bočnými zvarmi. Možnosť príbalu je u týchto strojov obmedzená.
Balenie do teplom zmrštiteľnej fólie umožňuje vkladať rôzne príbaly. Balí sa do polrukáva tenkej fólie typu polyolefín alebo PVC v režime zmršťovania alebo sáčkovania.
Vysokorýchlostne stroje HUGO BECK, ktoré môžu pracovať v režime sáčkovania alebo zmršťovania, s plochou alebo polrukávovou fóliou, umožňujú baliť vrátane príbalov. Tieto stroje je možné vybaviť rôznym príslušenstvom: vkladanie, zakladanie, eurootvor...
Horizontálne stroje – FLOW PACK – určené na balenie časopisov vrátane príbalov vo vysokých výkonoch do plochej PE fólie, kde je vrecko tvorené jedným pozdĺžnym a dvoma presnými bočnými zvarmi.
Etiketovacie stroje aplikujú etikety na výrobky, obaly, krabice alebo palety vrátane dotlače informácii. Ponúkame i samostatnú dotlač informácii napr. adresu na obal výrobku. Etikety môžu garantovať neporušenosť obalu.
Páskovacie stroje uzatvárajú kartóny alebo páskujú skupiny tovarov. Páska môže byť polypropylénová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilná (PES), oceľová alebo papierová. Spoj je vytvorený tepelným zvarom, lepidlom alebo sponou.
Lepiace stroje uzatvárajú kartóny lepiacou páskou.
Ovíjacie stroje zaisťujú tovar na paletách alebo samostatné balíky.

Obaly

LDPE fólie - určené na balenie časopisov, priesvitné, čierne, biele...
Tenké teplom zmrštiteľné fólie rôznych vlastností: predperforované, pevné, lesklé, odolné proti prerazeniu, ultratenké, zmršťujúce sa pri nízkej teplote, klzné, neklzné, s rôznou silou zmrštenia, s možnosťou potlače zeleného bodu...
Bublinkové fólie - na ochranu tovaru.
Lepiace pásky na kartóny vrátane potlače slúžia k uzatváraniu a zabezpečeniu kartónov.
PP a PET viazacie pásky - na ručné a strojné páskovanie kartónov alebo paliet s tovarom.
Spony na viazacie pásky - oceľové, drôtené, plastové vrátane plastových rohovníkov.
Stretch fólie na ručné i strojné ovíjanie paliet a tovarov do štandardných alebo nízkomikrónových fólií, s ktorými je možné dosiahnuť výrazné úspory. Prekrývacie fólie slúžia k vyššej ochrane tovaru pred poveternostnými podmienkami a prachom.

Dopravníky

Dopravníky - prepojenie strojov a liniek, rozradenie, navedenie výrobkov do radu  s akumuláciou.
Rotačné stoly

Technická podpora

Náhradné diely na stroje
Záručný a pozáručný servis

So všetkým Vám poradíme

Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme s výberom stroja a ideálnym riešením pre Vaše podnikanie.

Martin

+421 434 220 849
info@technologyslovakia.sk

Šaľa

+421 317 715 516
technobal@technobal.sk

Kde nás nájdete

Záturčianska 10, Martin

Priemyselná zóna č. 706,
Šaľa – Králová nad Váhom

Hore