Nachádzate se tu: Úvod O firme TECHNOLOGY s.r.o.

TECHNOLOGY s.r.o.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1992 a zaoberá sa dodávkami (dovozom) baliacich strojov a kompletných baliacich liniek vrátane etiketovania. Zároveň je dodávateľom širokého sortimentu obalových materiálov.

Za dobu nášho pôsobenia sme nainštalovali v rámci sesterských pobočiek našej materskej firmy TECHNOLOGY s.r.o. Jablonec nad Nisou, viac ako 23 000 baliacich strojov a liniek a našou jednoznačnou prioritou je podriadenie sa potrebám a prianiam zákazníkov, ktorým sa snažíme ponúknuť úplný sortiment s NAJLEPŠÍM POMEROM KVALITY, CENY A SERVISU. So zákazníkmi vytvárame spoľahlivé a dlhodobé vzťahy a za našu hlavnú úlohu považujeme trvalú a aktívnu starostlivosť o našich klientov.

Pre tieto účely sú k dispozícii predvádzacie haly s najväčší v Jablonci nad Nisou, kde je viac ako 70 typov baliacich strojov a liniek. Takto vybavené pracovisko, jedinečné svojho druhu v strednej Európe, slúži ako základňa pre vývoj technológií na mieru zákazníkom a pre predvádzanie rôznych možností zabalenia daného výrobku. Zákazníci stále častejšie potrebujú komplexné riešenie dodávky baliaceho stroja vrátane celej automatizácie, dopravníkov, nadväzujúcich technológií ako je napr. etiketovanie, potlač dátumu... a dodanie spotrebného materiálu. Požiadavky na technickú zdatnosť personálu stále rastie, čomu sa prispôsobuje personálna štruktúra predajného týmu.

Neoddeliteľnou súčasťou programu, siete firmy Technology, ktorej súčasťou sme aj my, s týmom vysoko kvalifikovaných odborníkov, je montáž, zaškolenie obsluhy a vykonanie záručného a pozáručného servisu v krátkych lehotách od nahlásenia. V snahe zaistiť maximálny komfort a pružnosť služieb zákazníkom, bola vybudovaná sieť servisných stredísk na princípe „byť nablízku zákazníkom“, so skladmi náhradných dielov a obalového materiálu, ktoré sú rozprestrené po celom území ako v Českej tak aj Slovenskej republike.

So všetkým Vám poradíme

Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme s výberom stroja a ideálnym riešením pre Vaše podnikanie.

Martin

+421 434 220 849
info@technologyslovakia.sk

Šaľa

+421 317 715 516
technobal@technobal.sk

Kde nás nájdete

Záturčianska 10, Martin

Priemyselná zóna č. 706,
Šaľa – Králová nad Váhom

Hore