Nachádzate se tu: Úvod Sprievodca obory Potravinárske odvetvie Čokoláda, sušienky, cukrovinky

Čokoláda, sušienky, cukrovinky

Čokoláda, bonboniéry, cukríky, sušienky, keksy, tyčinky… Ponúkame rôzne spôsoby balenia, ktoré ochránia výrobky pri manipulácii a preprave a zvýšia exkluzivitu vašich výrobkov. Radi s Vami spoločne prekonzultujeme možnosti a spôsoby balenia.

Technology zaistí komplexné riešenie:

Baliace stroje   Obaly   Dopravníky

Baliace stroje

Horizontálne stroje – FLOW PACK – balenie do plochej fólie, kde je vrecko tvorené jedným pozdĺžnym a dvoma priečnymi bočnými zvarmi (sušienkové balenie). Vhodné na balenie jednotlivých kúskov i skupín výrobkov samostatne alebo na podložnej miske.
Balenie do celofánu – exkluzívne balenie tovaru ako sú bonboniéry, čokolády… systémom, kde je fólia na bočných stranách výrobku poskladaná.
Páskovanie fóliou – používa sa na skupiny tovarov, marketingové balenie (2+1) alebo ako náhrada etikety, ktorá zároveň zaisťuje uzatváranie.
Balenie do teplom zmrštiteľnej fólie je vhodné na jednotlivé výrobky alebo skupiny tovaru, marketingové balenie (2 + 1), alebo ako prepravné balenie ľahších skupín tovarov. Balí sa do polrukáva tenkej fólie typu polyolefín v režime zmršťovania alebo sáčkovania.
Klipovacie stroje uzatvárajú vrecká klipom alebo twistom – lacetkou. Tento spôsob balenia umožňuje opakované uzatváranie vreciek.
Uzatváranie sáčkov lepiacou páskou – ponúkame uzatváranie štandardnou lepiacou páskou alebo systémom InnoSeal, ktorý kombinuje lepiacu pásku s papierom (garancia neporušenosti obalu).
Zváracie lišty uzatvárajú sáčky z rôznych i vrstvených materiálov (papier, Al, PP, PE, Al-papier…) tepelným zvarom s možnosťou dátumovania vo zvare.
Etiketovacie stroje aplikujú etikety na výrobky, obaly, krabice alebo palety vrátane dotlače informácií. Ponúkame i samostatnú dotlač informácií napr. dátum na obal výrobku. Etikety môžu garantovať neporušenosť obalu.
Páskovacie stroje uzatvárajú kartóny alebo páskujú skupiny tovarov. Páska môže byť polypropylénová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilná (PES), oceľová alebo papierová. Spoj je vytvorený tepelným zvarom, lepidlom alebo sponou.
Lepiace stroje uzatvárajú kartóny lepiacou páskou.
Ovíjacie stroje zaisťujú tovar na paletách alebo samostatné balíky.

Obaly

Fólie BOPP COEX na horizontálne balenie, ploché alebo v polrukáve, laminované (bariérové), perforované, potlačené, s antifog (nezahmlievajúca úprava)...
Tenké teplom zmrštiteľné fólie rôznych vlastností: predperforované, pevné, lesklé, odolné proti prerazeniu, ultratenké, zmršťujúce sa pri nízkej teplote, klzné, neklzné, s rôznou silou zmrštenia s možnosťou potlače zeleného bodu...
Sáčky - jednoduché, s klopou i lepiace, s vloženým dnom, potlačené, perforované. Materiály: PP CAST, LDPE, PET.
Pásky na uzatváranie sáčkov - klipovacie plastové i hliníkové, twistovacie (lacetka), lepiace štandardne alebo InnoSeal, ktoré garantujú neporušenosť obalu.
OPS a PET misky - tácky, misky a boxy na čokoládu, sušienky, cukrovinky s integrovaným alebo oddeleným viečkom alebo s možnosťou uzatvárania fóliou.
LDPE fólie - určené na skupinové balenie tovarov.
Lepiace pásky na kartóny vrátane potlače slúžia k uzatváraniu a zabezpečeniu kartónov.
PP a PET viazacie pásky na ručné a strojné páskovanie kartónov alebo paliet s tovarom.
Spony na viazacie pásky - oceľové, drôtené, plastové vrátane plastových rohovníkov.
Stretch fólie na ručné i strojné ovíjanie paliet a tovarov do štandardných alebo nízkomikrónových fólií, s ktorými je možné dosiahnuť výrazné úspory. Prekrývacie fólie slúžia k vyššej ochrane tovarov pred poveternostnými podmienkami a prachom.

Dopravníky

Dopravníky - pripojenie strojov a liniek, rozradenie, navedenie výrobkov do radu s akumuláciou.

Rotačné stoly

Technická podpora

Náhradné diely
Záručný a pozáručný servis

So všetkým Vám poradíme

Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme s výberom stroja a ideálnym riešením pre Vaše podnikanie.

Martin

+421 434 220 849
info@technologyslovakia.sk

Šaľa

+421 317 715 516
technobal@technobal.sk

Kde nás nájdete

Záturčianska 10, Martin

Priemyselná zóna č. 706,
Šaľa – Králová nad Váhom

Hore