Nachádzate se tu: Úvod Sprievodca obory Nepotravinárske, priemyselné odvetvie Drevo a nábytok

Drevo a nábytok

Drevené dosky, diely, nábytok, palivové drevo alebo pelety… Ponúkame rôzne spôsoby balenia, ktoré ochránia výrobky pri manipulácii a preprave. Radi s Vami spoločne prekonzultujeme možnosti a spôsoby balenia.

Technology zaistí komplexné riešenie:

Baliace stroje   Obaly   Dopravníky

Baliace stroje

Balenie do teplom zmrštiteľnej fólie je vhodné na jednotlivé výrobky alebo skupiny tovarov, alebo ako prepravné balenie ľahších skupín tovarov. Balí sa do polrukáva tenkej fólie typu polyolefín alebo PVC v režime zmršťovania alebo sáčkovania.
Horizontálne ovíjacie stroje – balený predmet sa pohybuje na dopravníku cez prstenec, v ktorom sa pohybuje cievka so stretch fóliou. Vhodné na rozmerné, ťažké alebo kruhové výrobky.
Balenie do PE fólie sa používa pri preprave tovaru. Vhodné na skupiny výrobkov alebo veľkorozmerné tovary.
Blistrovacie stroje pracujú na princípe privarenia fólie alebo papiera k blistru, ktorý môže byť strojom vopred vytvarovaný.
Etiketovacie stroje aplikujú etikety na výrobky, obaly, krabice alebo palety vrátane dotlače informácií. Ponúkame i samostatnú dotlač informácií napr. dátum na obal výrobku. Etikety môžu garantovať neporušenosť obalu.
Páskovacie stroje uzatvárajú kartóny alebo páskujú skupiny tovarov. Páska môže byť polypropylénová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilná (PES), oceľová alebo papierová. Spoj je vytvorený tepelným zvarom, lepidlom alebo sponou.
Lepiace stroje uzatvárajú kartóny lepiacou páskou.
Ovíjacie stroje zaisťujú tovar na paletách alebo samostatné balíky. V tomto sektore sa často používajú ovíjacie roboty, ktoré sú schopné ovinúť stretch fóliou i veľké alebo nepravidelné výrobky, ktoré nemusia byť umiestnené na palete.

Obaly

Tenké teplom zmrštiteľné fólie rôznych vlastností: predperforované, pevné, lesklé, odolné proti prerazeniu, ultratenké, zmršťujúce sa pri nízkej teplote, klzné, neklzné, s rôznou silou zmrštenia, s možnosťou potlače zeleného bodu...
Stretch fólie na ručné i strojné ovíjanie paliet a tovarov do štandardných alebo nízkomikrónových fólií, s ktorými je možné dosiahnuť výrazné úspory. Prekrývacie fólie slúžia k vyššej ochrane tovaru pred poveternostnými podmienkami a prachom
LDPE fólie - určené na skupinové balenie tovaru.
Lepiace pásky na kartóny vrátane potlače slúžia k uzatváraniu a zabezpečeniu kartónov.
PP a PET viazacia pásky - na ručne a strojne páskovanie kartónov alebo paliet s tovarom.
Spony na viazacie pásky - oceľové, drôtené, plastové vrátane plastových rohovníkov.

Dopravníky

Dopravníky - prepojenie strojov a liniek, rozradenie, navedenie výrobkov do radu  s akumuláciou.
Rotačné stoly

Technická podpora

Náhradné diely na stroje
Záručný a pozáručný servis

So všetkým Vám poradíme

Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme s výberom stroja a ideálnym riešením pre Vaše podnikanie.

Martin

+421 434 220 849
info@technologyslovakia.sk

Šaľa

+421 317 715 516
technobal@technobal.sk

Kde nás nájdete

Záturčianska 10, Martin

Priemyselná zóna č. 706,
Šaľa – Králová nad Váhom

Hore