Nachádzate se tu: Úvod Sprievodca obory Nepotravinárske, priemyselné odvetvie Kozmetika, drogéria, liečivá

Kozmetika, drogéria, liečivá

Ponúkame rôzne spôsoby balenia, ktoré ochránia výrobky pri manipulácii a preprave a zvýšia exkluzivitu Vašich výrobkov. Radi s Vami spoločne prekonzultujeme možnosti a spôsoby balenia.

Technology zaistí komplexné riešenie:

Baliace stroje   Obaly   Dopravníky

Baliace stroje

Horizontálne stroje – FLOW PACK – balenie do plochej fólie, kde je vrecko tvorené  jedným pozdĺžnym a dvoma priečnymi bočnými zvarmi (sušienkové balenie). Vhodné na balenie jednotlivých kúskov i skupín výrobkov samostatne alebo na podložnej miske.
Balenie do celofánu – exkluzívne balenie tovarov ako sú krémy, parfumy, lieky… systémom, kde je fólia na bokoch výrobku poskladaná.
Páskovanie fóliou – používa sa na skupiny tovarov, marketingové balenia (2+1) alebo ako náhrada za etikety, ktorá zároveň zaisťuje uzatváranie krabíc, boxov, misiek…
Balenie do teplom zmrštiteľnej fólie je vhodné na jednotlivé výrobky alebo skupiny tovarov, marketingové balenia (2 + 1), alebo ako prepravné balenie ľahších skupín tovarov. Balí sa do polorukáva tenkej fólie typu polyolefín alebo PVC v režime zmršťovania alebo sáčkovania.
Zváracie lišty uzatvárajú sáčky z rôznych i vrstvených materiálov (papier, Al, PP, PE, Al-papier…) tepelným zvarom s možnosťou dátumovania vo zvare.
Termoformovacie stroje – spodná mäkká, polotvrdá alebo tvrdá fólia je formovaná do tvaru misky, ku ktorej je po naplnení produktom privarená vrchná fólia prípadne papier so zvariteľnou vrstvou. Zvlášť sa používa na balenie liečiv alebo zdravotníckeho materiálu.
Skin - Blister pracujú na princípe privarenia fólie alebo blistra ku kartónu. Blister môže byť strojom vopred vytvarovaný.
Etiketovacie stroje aplikujú etikety na výrobky, obaly, krabice alebo palety vrátane dotlače informácií. Ponúkame i samostatnú dotlač informácií napr. dátum na obal výrobku. Etikety môžu garantovať neporušenosť obalu.
Skupinové balenie do PE fólie sa používa pri preprave tovaru. Výrobky môžu byť umiestnené na podložnom kartóne.
Páskovacie stroje uzatvárajú kartóny alebo páskujú skupiny tovarov. Páska môže byť polypropylénová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilná (PES), oceľová alebo papierová. Spoj je vytvorený tepelným zvarom, lepidlom alebo sponou.
Lepiace stroje uzatvárajú kartóny lepiacou páskou.
Ovíjacie stroje zaisťujú tovar na paletách alebo samostatné balíky.

Obaly

Fólie BOPP COEX na horizontálne alebo vertikálne balenie, ploché alebo v polrukáve, laminované (bariérové), vrátane potlače.
Tenké teplom zmrštiteľné fólie rôznych vlastností: predperforované, pevné, lesklé, odolné proti prerazeniu, ultratenké, zmršťujúce sa pri nízkej teplote, klzné, neklzné, s rôznou silou zmrštenia, s možnosťou potlače zeleného bodu...
Sáčky - jednoduché, s klopou i lepiace, s vloženým dnom, potlačené, perforované, PP CAST, LDPE...
Skin fólia - obsahuje na vnútornej strane lepidlo, ktoré sa aktivuje nahriatím. Aplikuje sa na štandardný inak špeciálne upravený kartón, ktorý musí byť iba priedušný.
LDPE fólie - určené na skupinové balenie tovarov.
Lepiace pásky na kartóny vrátane potlače slúži k uzatváraniu a zabezpečeniu kartónov.
PP a PET viazacie pásky - na ručné a strojné páskovanie kartónov alebo paliet s tovarom.
Spony na viazacie pásky - oceľové, drôtené, plastové vrátane plastových rohovníkov.
Stretch fólie na ručné i strojné ovíjanie paliet a tovarov do štandardných alebo nízkomikrónových fólií, s ktorými je možné dosiahnuť výrazné úspory. Prekrývacie fólie slúžia k vyššej ochrane tovaru pred poveternostnými podmienkami a prachom.

Dopravníky

Dopravníky -  prepojenie strojov a liniek, rozradenie, navedenie výrobkov do radu  s akumuláciou.
Rotačné stoly

Technická podpora

Náhradné diely na stroje
Záručný a pozáručný servis

So všetkým Vám poradíme

Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme s výberom stroja a ideálnym riešením pre Vaše podnikanie.

Martin

+421 434 220 849
info@technologyslovakia.sk

Šaľa

+421 317 715 516
technobal@technobal.sk

Kde nás nájdete

Záturčianska 10, Martin

Priemyselná zóna č. 706,
Šaľa – Králová nad Váhom

Hore