Nachádzate se tu: Úvod Sprievodca obory Nepotravinárske, priemyselné odvetvie Textil, práčovne

Textil, práčovne

Role látok, cievky nití, klbká vlny, povrázky, bielizeň… Ponúkame rôzne spôsoby balenia, ktoré ochránia výrobky pri manipulácii a preprave. Radi s Vami spoločne prekonzultujeme možnosti a spôsoby balenia.

Technology zaistí komplexné riešenie:

Baliace stroje   Obaly   Dopravníky

Baliace stroje

Horizontálne stroje – FLOW PACK – balenie do plochej fólie, kde je vrecko tvorené jedným pozdĺžnym a dvoma priečnymi bočnými zvarmi. Vhodné na balenie jednotlivých kúskov i skupín výrobkov samostatne.
Páskovanie fóliou – používa sa na skupiny tovarov alebo ako náhrada za etiketu, ktorá zároveň zaisťuje výrobok napr. proti rozmotaniu.
Balenie do teplom zmrštiteľnej fólie je vhodné na jednotlivé výrobky alebo skupiny tovarov, marketingové balenia (2 + 1), alebo ako prepravne balenie ľahších skupín tovarov. Balí sa do polrukáva tenkej fólie typu polyolefín alebo PVC v režimu zmršťovania alebo sáčkovania.
Uzatváranie sáčkov lepiacou páskou – ponúkame uzatváranie štandardnou lepiacou páskou alebo systémom Innoseal, ktorý kombinuje lepiacu pásku s papierom (garancia neporušenosti obalu).
Zváracie lišty uzatvárajú sáčky z rôznych i vrstvených materiálov (papier, Al, PP, PE, Al-papier…) tepelným zvarom s možnosťou dátumovania v zvare.
Skinové balenie - podtlakové privinutie nahriatej fólie s lepidlom k výrobkom na kartóne.
Blistrovacie stroje pracujú na princípe privarenia fólie, alebo papiera k blistru, ktorý môže byť strojom vopred vytvarovaný.
Etiketovacie stroje  aplikujú etikety na výrobky, obaly, krabice alebo palety vrátane dotlače informácií. Ponúkame i samostatnú dotlač informácií napr. dátum na obal výrobku. Etikety môžu garantovať neporušenosť obalu.
Balenie do PE fólie sa používa pri preprave tovaru. Vhodné na skupiny výrobkov alebo veľkorozmerné výrobky, napríklad rolí látok.
Páskovacie stroje uzatvárajú kartóny alebo páskujú skupiny tovarov. Páska môže byť polypropylénová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilná (PES), oceľová alebo papierová. Spoj je vytvorený tepelným zvarom, lepidlom alebo sponou.
Lepiace stroje uzatvárajú kartóny lepiacou páskou.
Ovíjacie stroje zaisťujú tovar na paletách alebo samostatné balíky.

Obaly

Fólie BOPP COEX na horizontálne alebo vertikálne balenie, ploché alebo v polrukáve, laminované (bariérové), vrátane potlače.
Tenké teplom zmrštiteľné fólie rôznych vlastností: predperforované, pevné, lesklé, odolné proti prerazeniu, ultratenké, zmršťujúce sa pri nízkej teplote, klzné, neklzné, s rôznou silou zmrštenia, s možnosťou potlače zeleného bodu...
Sáčky - jednoduché, s klopou i lepiace, s vloženým dnom, potlačené, perforované, vákuové, PP CAST, LDPE...
Pásky na uzatváranie sáčkov - klipovacie plastové i hliníkové, twistovacie (lacetka), lepiace štandardné alebo InnoSeal, ktoré garantujú neporušenosť obalu.
Skin fólie obsahujú na vnútornej strane lepidlo, ktoré sa aktivuje nahriatím. Aplikuje sa na štandardný inak špeciálne neupravený kartón, ktorý musí byť iba priedušný.
LDPE fólie - určené na skupinové balenie tovarov.
Lepiace pásky na kartóny vrátane potlače slúžia k uzatváraniu a zabezpečeniu kartónov.
PP a PET viazacie pásky - na ručné a strojné páskovanie kartónov alebo paliet s tovarom.
Spony pre viazacie pásky - oceľové, drôtené, plastové vrátane plastových rohovníkov.
Stretch fólie na ručné i strojné ovíjanie paliet a tovarov do štandardných alebo nízkomikrónových fólií, s ktorými je možné dosiahnuť výrazné úspory. Prekrývacie fólie slúžia k vyššej ochrane tovaru pred poveternostnými podmienkami a prachom.

Dopravníky

Dopravníky -  prepojenie strojov a liniek, rozradenie, navedenie výrobkov do radu  s akumuláciou.
Rotačné stoly

Technická podpora

Náhradné diely na stroje
Záručný a pozáručný servis

So všetkým Vám poradíme

Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme s výberom stroja a ideálnym riešením pre Vaše podnikanie.

Martin

+421 434 220 849
info@technologyslovakia.sk

Šaľa

+421 317 715 516
technobal@technobal.sk

Kde nás nájdete

Záturčianska 10, Martin

Priemyselná zóna č. 706,
Šaľa – Králová nad Váhom

Hore