Nachádzate se tu: Úvod O firme Aktuality Francúzska spoločnosť MIX BUFFET stavila na technológiu od G. Mondini

Francúzska spoločnosť MIX BUFFET stavila na technológiu od G. Mondini

Bezpečnosť potravín počas celej doby životnosti je v potravinárskom priemysle zásadné, preto si spoločnosť MIX BUFFET vybrala MAP® technológiu od G.Mondini.

Mix Buffet založila francúzska rodina Le Hir. Teraz spoločnosť sídli v Guéra v Breton. Od roku 1998 vyrába hotové jedlá, ako sú šaláty, pizza a občerstvenie. Spotrebiteľom chcú ponúkať gurmánsku, trendovú a výnimočnú ponuku s veľkým dôrazom na kvalitu základných surovín.
Zameriava sa na navrhovanie originálnych, chuťovo odvážnych pokrmov. Inovatívne recepty sú inšpirované príchuťami z celého sveta.

Mix Buffet sa spolieha na najmodernejšie technológie spoločnosti G.Mondini. Pre svoje produkty chceli nájsť flexibilné riešenie pre výrobnú linku, ktoré nespomalí výrobu a neohrozí spoľahlivosť a odolnosť obalov. Z tohto dôvodu bola vybraná MAP® technológia od G.Mondini. Zaručuje vysoko kvalitné balenie, ktoré dokonale konzervuje potraviny a hodí sa k akémukoľvek typu produktu. Bezpečnosť potravín po celú dobu ich životnosti je v potravinárskom priemysle dôležitá.

V prípade Vášho záujmu o rovnaký typ balenia, nás prosím neváhajte kontaktovať, radi pripravíme cenovú ponuku.

Späť na prehľad

So všetkým Vám poradíme

Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme s výberom stroja a ideálnym riešením pre Vaše podnikanie.

Martin

+421 434 220 849
info@technologyslovakia.sk

Šaľa

+421 317 715 516
technobal@technobal.sk

Kde nás nájdete

Záturčianska 10, Martin

Priemyselná zóna č. 706,
Šaľa – Králová nad Váhom

Hore